x

کیوسک

هوشمندسازی کسب و کار یک عامل کلیدی در ایجاد مزیت رقابتی و افزایش اثر بخشی و کارایی در ارایه خدمات و سرویس‌ها به مشتریان است.
کیوسک سفارشگیر یکی از تکنولوژی‌های نوین  است که به مشتریان امکان می‌دهد بدون نیاز به تعامل با کارکنان، سفارشات خود را ثبت و پرداخت کنند. این دستگاه‌ها معمولاً شامل یک صفحه نمایش لمسی بزرگ و رابط کاربری جذاب و ساده هستند که از طریق آن می‌توان منوی محصولات یا خدمات را مشاهده و انتخاب کرد.


مزایای استفاده از کیوسک سفارشگیر عبارتند از:
  • افزایش سرعت سفارش‌گیری: کاهش زمان انتظار برای ثبت سفارش و پرداخت.
  • کاهش خطاهای انسانی: دقت بیشتر در ثبت سفارشات به دلیل حذف واسطه‌های انسانی.
  • بهبود تجربه مشتری: ارائه خدمات سریع‌تر و راحت‌تر برای مشتریان.
  • کاهش هزینه‌های کارکنان: کمک به کاهش نیاز به نیروی انسانی برای ثبت سفارشات.

در نهایت، طراحی جذاب این محصول در کنار جذابیت های دیجیتالی، تجربه‌ایی فراموش نشدنی را برای شما و مشتریان‌تان به ارمغان خواهد آورد.


دامنه‌ی سرویس‌های آترین فود به وسعت کل ایران است و هیچ محدودیت جغرافیایی، برای ارائه خدمات وجود ندارد. همچنین آترین فود، برای همراهی و ارائه مشاوره کارشناسانه به برندهای مختلف نیز محدودیتی ندارد. مشاوران آترین فود آماده‌اند تا در زمینه توسعه کسب و کار و استفاده از راه‌کارهای آترین همراه شما باشند تا با خیالی آسوده وارد دنیای تجارت مدرن شوید و از منافع آن بهره ببرید.

در صورتی که در مورد هریک از سرویس‌ها و خدمات ما سوال یا ابهامی دارید، همین حالا با کارشناسان مرکز تماس آترین با شماره ۹۱۰۱۸۲۱۴-۰۲۱ تماس بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید با پر کردن فرم زیر، اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

*
*
*